Gyorszár Kerékpár kerékagyhoz
| Széria | Gyorszár M-Wave |
|---|---|
| Vázszín | Fekete |
| Márka | M-Wave |
| Termék | gyorszár szett |
| OLD | 100 mm és 135 mm |
| Átmérő | 5 mm |
| Hosszúság | 115 mm és 154 mm |
| Rögzítés | imbuszos |
| Szín | fekete |
| agy | |
| Hely | Gyorszár |
M-wave Gyorszár szett Kerékpár kerékagy első + hátsó 100mm / 135mm
- Gyártó: M-wave
- Termékkód: 44680114
- Elérhetőség: Raktáron
- 6,790 Ft
-
4,990 Ft
- Áfa nélkül: 3,929 Ft

