Prémium kategóriás forgásirányos kerékpár köpeny,
Gyémántmintás kialakítás a kiváló terepjárási tulajdonságok érdekében,
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 27x2,25 |
| ETRTO | 57-584 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 1 200 g |
| Szín | fekete |
| gumi27,5 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor Billygoat 27,5x2,25 Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17612
- Elérhetőség: Raktáron
- 10,490 Ft
-
7,990 Ft
- Áfa nélkül: 6,291 Ft
