| A gyermekülés 15°-ban dönthető az egyensúly veszélyeztetése nélkül | a kerékpár minden helyzetben stabil marad a szabadalmaztatott ABS (Automatic Baby Center System) rendszernek köszönhetően, mert a gyermekülés minden pozícióban megtartja a súlypontját, így manőverezés közben is biztonságosan kerékpározhatunk. |
|---|---|
| Széria | Ok Baby 10+ |
| Márka | Ok Baby |
| Kategória | 3-tól 6 éves korig ajánlott |
| Méret | 26-28-os kerékpárokra |
| Maximális terhelhetőség | 22 kg |
| Rögzítés | adapteres, nyeregvázcsőre (állítható dőlésszög 15fok) A háttámla az ülőrésszel együtt dönthető |
| Tartozékok | 3 pontos biztonsági öv, mosható párna, lábtartó (állítható magasság), adapter |
| A lábtartó magassága | állítható |
| Maximális terhelhetőség | 22 kg |
| Vázcső átmérő | 28-40mm, pedelecekre is felszerelhető! |
Az ülés alatti praktikus kar segítségével a kerékpáros könnyedén hátradöntheti a háttámlát menet közben is. A gyermek feje alvás közben is kényelmesen pihenhet.
Az ár tartalmazza a vázra szerelhető tartókonzolt és adaptert is!
A termékhez kapcsolódó magyar nyelvű használati online letölthető!
| gyerekules | |
| Dönthetőség | Dönthető |
Okbaby 10+ Gyerekülés hátsó vázra
- Gyártó: Okbaby
- Termékkód: 199731
- Elérhetőség: Raktáron
- 39,990 Ft
-
33,990 Ft
- Áfa nélkül: 26,764 Ft



