| Márka | Schwalbe |
|---|---|
| Termék | Kojak |
| Vázméret | 26x2,00 |
| Vázszín | fekete |
| Gyártói cikkszám | 11100159.02 |
| Profil | HS385 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Kategória | Performance Line |
| Méret | 26x2,00 |
| ETRTO | 50-559 |
| Defektvédelem | RaceGuard |
| Összetétel | ADDIX |
| Szövetsűrűség | 67 EPI |
| Maximális terhelhetőség | 130 kg |
| Ajánlott nyomásérték | 2.0-5.0 bar (30-70 psi) |
| Súly | 570 g |
| Szín | fekete |
| gumi26 | |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
| Szövés sűrűség | 67 EPI |
Schwalbe Kojak HS385 26x2,00 (50-559) Kerékpár külső gumi köpeny
- Gyártó: Schwalbe
- Termékkód: 42900038
- Elérhetőség: Raktáron
- 12,590 Ft
-
9,990 Ft
- Áfa nélkül: 7,866 Ft




