Prémium kategóriás kerékpár köpeny,
Nagy bütykös terepminta
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 27x2,25 |
| ETRTO | 57-584 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 1 255 g |
| Szín | fekete |
| gumi27,5 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor MikeBear 27,5x2,25 Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17614
- Elérhetőség: Raktáron
- 11,090 Ft
-
8,490 Ft
- Áfa nélkül: 6,685 Ft
