Prémium kategóriás kerékpár köpeny.
Skinwall vékonyított oldalfallal.
Apró bütykös, terepmintás kialakítás első és hátsó kerékre.
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 27x2,10 |
| ETRTO | 53-584 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 1 020 g |
| Szín | fekete |
| gumi27,5 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor xmeteor 27,5x2,1 Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17610
- Elérhetőség: Raktáron
- 8,890 Ft
-
6,490 Ft
- Áfa nélkül: 5,110 Ft
