Prémium defektvédős kerékpárgumi
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x28c |
| ETRTO | 28-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 400 g |
| Szín | fekete |
| gumi622 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor Mojo Stamina 700x28C
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17930
- Elérhetőség: Raktáron
- 6,190 Ft
-
4,990 Ft
- Áfa nélkül: 3,929 Ft
