Magas minőségi szintű, modern forgásirányos városi / trekking gumiabroncs
Egész évben használható, kiváló tapadást és kényelmet biztosít nedves és száraz, valamint aszfaltozott és földúton
Vékonyított oldalfallal
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x40c |
| ETRTO | 42-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Szövetsűrűség | 30 TPI |
| Súly | 790 g |
| Szín | fekete reflexcsíkkal |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
| Szövés sűrűség | 30 TPI |
Obor Hippogriff 700x40C Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17984
- Elérhetőség: Raktáron
- 10,090 Ft
-
7,990 Ft
- Áfa nélkül: 6,291 Ft
