Prémium kategóriás forgásirányos kerékpár köpeny,
vékonyított oldalfallal,
Gyémántmintás kialakítás a kiváló terepjárási tulajdonságok érdekében,
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 29x2.25 |
| ETRTO | 57-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 1 315 g |
| Szín | fekete |
| gumi29 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor BillyGoat 29x2,25 Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17672
- Elérhetőség: Raktáron
- 11,790 Ft
-
8,990 Ft
- Áfa nélkül: 7,079 Ft
