Axa lámpa első elemes 706 15 lux
| Márka | Axa |
|---|---|
| Termék | 706 első lámpa |
| Típus | elemes |
| Világítási mód | állandó fény |
| Fényforrás | led |
| Fényintenzitás | 15 lux |
| Látótávolság | 35m |
| Láthatóság | 2250m |
| Beépített prizma | van |
| Elem | 4 db AAA |
| Súly | 90 g |
| lámpa | |
| Energiaforrás | Elem |
| Hová | Első lámpa |
AXA Elemes első lámpa kerékpárra 706 15 lux
- Gyártó: AXA
- Termékkód: 55100018
- Elérhetőség: Raktáron
- 8,290 Ft
-
6,490 Ft
- Áfa nélkül: 5,110 Ft
