Prémium kategóriás kerékpár köpeny
Apró bütykös, terepmintás kialakítás első és hátsó kerékre
| Márka | Compass |
|---|---|
| Méret | 26x1,95 |
| ETRTO | 54-559 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 750 g |
| Szín | fekete |
| gumi26 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Compass Terrain 26x1,95 Green
- Gyártó: Compass
- Termékkód: 17212
- Elérhetőség: Raktáron
- 7,490 Ft
-
5,990 Ft
- Áfa nélkül: 4,717 Ft
