Magas minőségi szintű, modern forgásirányos városi kerékpár gumi,
Elektromos kerékpár kompatibilitás
| Márka | Obor |
|---|---|
| Termék | Metro Elite |
| Méret | 26x1,75 |
| ETRTO | 47-559 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Szövetsűrűség | 30 TPI |
| Súly | 620 g |
| Szín | fekete, reflexcsíkos |
| gumi26 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
| Szövés sűrűség | 30 TPI |
Obor Metro Elite 26x1,75 Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17000
- Elérhetőség: Raktáron
- 8,290 Ft
-
6,490 Ft
- Áfa nélkül: 5,110 Ft
