| Márka | Chaoyang |
|---|---|
| Termék | H481 5mm |
| Méret | 28 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Szövetsűrűség | 60 TPI |
| Defektvédelem | Rhino Skin 5mm |
| Súly | 810g |
| Reflex csík | van |
Defektvédelem, speciális elasztikus gumi anyagból. A mintázatnak köszönhetően nagyobb a futófelület, amely megnövekedett kopásállóságot, illetve nagyobb defekt ellenállást is eredményez.
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 5mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
| Szövés sűrűség | 60 TPI |
Chaoyang H481 5mm 28 Kerékpár külső gumi
- Gyártó: Chaoyang
- Termékkód: 23028512
- Elérhetőség: Raktáron
- 8,690 Ft
-
6,990 Ft
- Áfa nélkül: 5,504 Ft
