Modern forgásirányos gravel/cyclocross gumiabroncs
V-alakzatban elhelyezkedő aprómintás kialakítás
Kiválló terepfutási teljesítmény
vékonyított oldalfallal
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x45c |
| ETRTO | 47-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 1020 g |
| Szín | fekete |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor Meteor Gravel 700x45C
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17997
- Elérhetőség: Raktáron
- 9,890 Ft
-
7,490 Ft
- Áfa nélkül: 5,898 Ft
