Modern forgásirányos gravel/cyclocross gumiabroncs
V-alakzatban elhelyezkedő aprómintás kialakítás
Kiválló terepfutási teljesítmény
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x45c |
| ETRTO | 47-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 450 g |
| Szín | fekete |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor Pangolin 700x45C Green
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17991
- Elérhetőség: Raktáron
- 8,290 Ft
-
6,490 Ft
- Áfa nélkül: 5,110 Ft
