Modern forgásirányos gravel kerékpárgumi.
Elektromos kerékpár kompatibilitás.
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x38c |
| ETRTO | 40-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Súly | 765 g |
| Szín | fekete |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | nincs |
Obor SaturnRing 700x38C APS
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17975
- Elérhetőség: Raktáron
- 7,290 Ft
-
5,990 Ft
- Áfa nélkül: 4,717 Ft
