Magas minőségi szintű, modern forgásirányos városi kerékpár gumi,
Elektromos kerékpár kompatibilitás,
| Márka | Obor |
|---|---|
| Méret | 700x40c |
| ETRTO | 42-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | Green Shield 3 mm |
| Szövetsűrűség | 30 TPI |
| Súly | 985 g |
| Szín | fekete reflexcsíkkal |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
| Szövés sűrűség | 30 TPI |
Obor Traveller 700x40C Green+R
- Gyártó: Obor
- Termékkód: 17987
- Elérhetőség: Raktáron
- 9,090 Ft
-
6,990 Ft
- Áfa nélkül: 5,504 Ft
