Kiválló minőségű, modern forgásirányos városi és terep kerékpár köpeny.
Modern megjelenésű univerzális kerékpár köpeny, tökéletes választás aszfalton és terepen történő használatra.
A középső sűrűbb minta kényelmes gördülést és kis ellenállást eredményez kemény talajon, míg a ritkább oldalsó mintázat kiválló tapadást biztosít laza talajon.
Elektromos kerékpár kompatibilitás.
| Márka | Schwalbe |
|---|---|
| Méret | 700x45c |
| ETRTO | 47-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | 3 mm |
| Súly | 995 g |
| Szín | fekete, reflexcsíkkal |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
Schwalbe D Cruiser plus700x45C
- Gyártó: Schwalbe
- Termékkód: 17993
- Elérhetőség: Raktáron
- 10,290 Ft
-
7,990 Ft
- Áfa nélkül: 6,291 Ft
