Modern forgásirányos városi / trekking gumiabroncs,
Kiejezetten elektromos kerékpárokhoz tervezve, átlag feletti tapadás és minimális gördülési ellenállással.
| Márka | Schwalbe |
|---|---|
| Méret | 700x45c |
| ETRTO | 47-622 |
| Típus | drótperemes külső gumi |
| Defektvédelem | 3mm vastag GreenGuard |
| Szövetsűrűség | 67 TPI |
| Súly | 970 g |
| Szín | fekete reflexcsíkkal |
| gumi28 | |
| Defektvédelem | 3mm |
| Külső gumi perem | Drótperemes |
| Reflex csík | van |
| Szövés sűrűség | 67 EPI |
Schwalbe Energizer plus 47-622
- Gyártó: Schwalbe
- Termékkód: 17998
- Elérhetőség: Raktáron
- 11,590 Ft
-
8,990 Ft
- Áfa nélkül: 7,079 Ft
