| Széria | M-Wave Monoblokk |
|---|---|
| Vázméret | 122,5 |
| Vázszín | Ezüst |
| Márka | M-Wave |
| Termék | javító monoblokk |
| Alapanyag | acél csapágyház és acél csészék |
| Típus | angol (BSA) & olasz (ITA) menetes |
| Felhasználás | menetsérült vázakba is használható |
| Tengely | négyszögletes (JIS) |
| Hosszúság | 122,5 mm-es tengely |
| Szélesség | 68 mm széles csapágyház |
| Tartozékok | csavarok |
| Súly | 390 g |
| Szín | ezüst |
| Csomagolás | dobozos |
| monoblokk | |
| Alapanyag | acél csapágyház és acél csészék |
| Csapágyház széles | 68 |
| Menet | angol (BSA) 35mm, olasz (ITA) menetes 36mm |
| Tengely | négyszögletes (JIS) |
| Tengely hossz | 122.5 |
M-Wave Monoblokk JAVÍTÓ 122,5 acél dobozos négyszögletes (JIS) angol (BSA) 35mm, olasz (ITA) menetes 36mm
- Gyártó: M-wave
- Termékkód: 40600062
- Elérhetőség: Raktáron
- 7,990 Ft
-
5,990 Ft
- Áfa nélkül: 4,717 Ft

