| Széria | M-Wave Nyeregcső 300 |
|---|---|
| Vázméret | 25,4 |
| Vázszín | Ezüst |
| Márka | M-Wave |
| Termék | nyeregcső |
| Alapanyag | alumínium |
| Típus | rugós (40 mm-es rugóút és állítható rugó-előfeszítettség) |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Súly | 317 g |
| Szín | ezüst |
| nyeregcso | |
| alapanyag | alu |
| Átmérő | 25.4 |
| egyéb | rugós |
| hossz | 300 |
M-Wave Nyeregcső rugós 25,4X300 (T:40mm)
- Gyártó: M-wave
- Termékkód: 40180070
- Elérhetőség: Raktáron
-
6,990 Ft
- Áfa nélkül: 5,504 Ft
