| Széria | M-Wave Nyeregcső 350 |
|---|---|
| Vázméret | 28,6 |
| Vázszín | Fekete |
| Márka | M-Wave |
| Termék | nyeregcső |
| Alapanyag | alumínium |
| Típus | fejes |
| Átmérő | 28,6 mm |
| Hosszúság | 350 mm |
| Súly | 320 g |
| Szín | fekete |
| nyeregcso | |
| alapanyag | alu |
| Átmérő | 28.6 |
| egyéb | fejes |
| hossz | 350 |
M-Wave Nyeregcső fejes 28,6X350
- Gyártó: M-wave
- Termékkód: 40170396
- Elérhetőség: Raktáron
-
8,990 Ft
- Áfa nélkül: 7,079 Ft
