M-wave Összehajtható lakat kulcsos 600
| márka | M-Wave |
|---|---|
| termék | f600d Összehajtható lakat kerékpárzár |
| alapanyag | acél |
| típus | kulcsos |
| átmérő | 50 mm |
| hosszúság | 600 mm |
| tartozékok | vázra rögzíthető tartó |
| súly | 600 g |
| szín | fekete & szürke |
| csomagolás | bliszteres |
| lakat | |
| Kerület hossz | 800 alatt |
| Típus | Hajtógatós |
| Vastag | 5 |
| Zárás | Kulcsos |
M-wave Összehajtható zár kulcsos 600 - kerékpár lakat
- Gyártó: M-wave
- Termékkód: 41980096
- Elérhetőség: Raktáron
- 13,790 Ft
-
11,490 Ft
- Áfa nélkül: 9,047 Ft



