Csepel láncszemes kulcsos 6
| márka | Csepel |
|---|---|
| termék | láncszemes kerékpárzár |
| alapanyag | acél & textilhuzat |
| típus | kulcsos |
| átmérő | 6 mm |
| hosszúság | 1000 mm |
| súly | 750 g |
| szín | fekete |
| csomagolás | bliszteres |
| lakat | |
| Kerület hossz | 800-1200 |
| Típus | Láncos |
| Vastag | 6 |
| Zárás | Kulcsos |
Csepel LÁNCSZEMES lakat kulcsos 6 - kerékpár zár
- Gyártó: Csepel
- Termékkód: 41980139BK
- Elérhetőség: Raktáron
- 7,590 Ft
-
5,490 Ft
- Áfa nélkül: 4,323 Ft

