Axa lámpa első USB dwn30
| Márka | Axa |
|---|---|
| Termék | dwn30 első lámpa |
| Típus | tölthető |
| Funkciók | 2 funkció (csak folyamatos: 50%, 100%) |
| Világítási mód | állandó fény (két fokozat) |
| Fényforrás | led |
| Fényintenzitás | 30 lux |
| Látótávolság | 50m |
| Láthatóság | 3000m |
| Üzemidő | 11 óra |
| Töltési idő | 2 óra |
| Tölthető | USB-vel (USB-C kábel mellékelve) |
| Súly | 70 g |
| Rögzítés | kormányra (22.2-35mm) |
| lámpa | |
| Energiaforrás | Akku - USB |
| Hová | Első lámpa |
AXA USB első lámpa kerékpárra Dwn30
- Gyártó: AXA
- Termékkód: 55100042
- Elérhetőség: Raktáron
- 14,090 Ft
-
12,490 Ft
- Áfa nélkül: 9,835 Ft
