Marwi lámpa hátsó elemes csomagtartóra un-4460
| Márka | Marwi |
|---|---|
| Termék | un-4460 hátsó lámpa |
| Típus | elemes |
| Fényforrás | 1 led |
| Beépített prizma | van |
| Elem | 2 db AAA (csomagban) |
| Rögzítés | csomagtartóra (50mm, 80mm lyuktávolság) |
| Méret | 109 x 43 x 19 mm |
| Súly | 67 g |
| lámpa | |
| Energiaforrás | Elem |
| Hátsó lámpa helye | csomagtartó |
| Hová | Hátsó lámpa |
Elemes kerékpár lámpa hátra csomagtartóra Un-4460 Marwi
- Gyártó: Marwi
- Termékkód: 55205005
- Elérhetőség: Raktáron
- 4,590 Ft
-
3,490 Ft
- Áfa nélkül: 2,748 Ft
