Roswheel csomagtartó táska 3részes 30010
| Márka | Roswheel |
|---|
| Termék | csomagtartó táska 3részes 30010 |
|---|
| Típus | csomagtartó táska |
|---|
| Rögzítés | 5 pánt (felül három csatos, alul-belül tépőzáras heveder) |
|---|
| Alapanyag | belső/hátsó oldal vízálló, külső vízlepergető |
|---|
| Hosszúság (felső) | 340 mm |
|---|
| Szélesség (felső) | 300 mm |
|---|
| Magasság (felső) | 150 mm |
|---|
| Hosszúság (oldal) | 330 mm |
|---|
| Szélesség (oldal) | 300 mm |
|---|
| Magasság (oldal) | 150 mm |
|---|
| Térfogat | 35 l (2x11 l oldal, 13 l felső) |
|---|
| Tartozékok | használható kétrészes vagy háromrészes táskaként, oldaltáskák saját hordfüllel, felső rész válltáskaként is funkcionál, további rekeszek, cipzáras zsebek, vállpánt extra rögzítő hevederként |
|---|
| táska |
| Típus |
Csomagtartó táska |