| Széria | KRP BP A 26 |
|---|---|
| Nem | Női |
| Váz színe | Piros |
| Váz mérete | 17" |
| Váz anyaga | Acél |
| Villa típusa | Merev |
| Kerékméret | 26" |
| Sebességfokozat | Szűrő: 1x1 |
| Fék típusa | V-fék/kontrafék |
| Felszereltség | 1sp |
| Vázszín | Piros |
| Váz | HI-TEN acél |
| Villa | HI-TEN acél |
| Hajtómű | 170mm 44T (acél) |
| Lánckerék | 19T |
| Monoblokk | Neco 119/26,5mm (acél) |
| Lánc | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Fék | V-fék Saccon |
| Fékkar | Saccon (alu/műanyag) |
| Felni | Beretta 26X1,75mm MT240 36H (alu) |
| Agy | Joytech 36H / 36H (acél) |
| Küllő | CN 2,0mm horganyzott (acél) |
| Köpeny | Rubena 26X1,75 (47-559) V81 SHIELD |
| Tömlő | Rubena 26x1,75-2,125 AV 40mm |
| Kormány | 600x70mm (acél) |
| Kormányszár | 22,2X1,4T (acél) |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Markolat | Marikoo 120mm (PVC) |
| Nyereg | VENTURA CITY |
| Nyeregcső | 25,4X300mm (acél) |
| Pedál | NON-SLIP (műanyag) |
| Sárvédő | Büchel (acél) |
| Csomagtartó | acél |
| Első lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Hátsó lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Csengő | DOM 35mm |
| Kitámasztó | állítható |
| Súly | 16,3kg |
| Szín | Piros |
| Megjegyzés | Az weboldalon szereplő információk tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát a Csepel Zrt. fenntartja. |
| krp | |
| Fék | V-fék |
| Kerék méret | 26 kerékkel |
| Nem | nõi |
| Sebesség | 1 seb |
| Váltás módja | 1 seb |
| Váltó | 1 seb |
| Váz | acél |
| Villa | merev acél |
Csepel Budapest A gr 26 női - Városi city kerékpár
- Gyártó: Csepel
- Termékkód: 94400101RD
- Elérhetőség: Raktáron
- 102,690 Ft
-
97,490 Ft
- Áfa nélkül: 76,764 Ft






