| Széria | KRP BP FFI 2024 |
|---|---|
| Nem | Férfi |
| Váz színe | Fekete |
| Váz mérete | 19" |
| Váz anyaga | Acél |
| Villa típusa | Merev |
| Kerékméret | 28" |
| Sebességfokozat | Szűrő: 1x3 |
| Fék típusa | V-fék/Kontrafék |
| Váltó típusa | Agyváltó |
| Felszereltség | Nexus3 |
| Vázméret | 19" |
| Vázszín | Fekete |
| Váz | HI-TEN acél |
| Villa | HI-TEN acél |
| Hajtómű | 170mm 38T (acél) |
| Lánckerék | 18T |
| Monoblokk | Neco 119/26,5mm (acél) |
| Lánc | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Hátsó váltó | Shimano NEXUS 3 agyváltó (kontrás) |
| Fék | V-fék Saccon |
| Fékkar | Saccon (alu/műanyag) |
| Váltókar | Shimano NEXUS 3 |
| Felni | Beretta 28X1,75mm MT240 36H (alu) |
| Agy | Joytech 36H (acél) / Shimano NEXUS 3 |
| Küllő | CN 2,0mm horganyzott (acél) |
| Köpeny | Rubena 700X40C V69 HOOK |
| Tömlő | Rubena 47-622/635 AV 40mm |
| Kormány | 600x70mm (acél) |
| Kormányszár | 22,2X1,4T (acél) |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Markolat | Marikoo 90mm / 120mm (PVC) |
| Nyereg | Selle Royal rugós |
| Nyeregcső | 25,4X300mm (acél) |
| Nyeregcsőbilincs | 28,6mm |
| Pedál | NON-SLIP (műanyag) |
| Sárvédő | Büchel (acél) |
| Csomagtartó | acél |
| Első lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Hátsó lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Csengő | DOM 35mm |
| Kitámasztó | állítható |
| Összsúly | 17,1kg |
| Megjegyzés | Az weboldalon szereplő információk tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát a Csepel Zrt. fenntartja. |
| krp | |
| Fék | V-fék |
| Kerék méret | 28 kerékkel |
| Nem | férfi |
| Sebesség | N3 agyváltó |
| Váltás módja | markolatváltó |
| Váltó | agyváltó |
| Váz | acél |
| Villa | merev acél |
Csepel Budapest ffi N3 - Városi city kerékpár
- Gyártó: Csepel
- Termékkód: 94400303GY
- Elérhetőség: Raktáron
- 124,990 Ft
-
116,990 Ft
- Áfa nélkül: 92,118 Ft









