| Széria | KRP Cruiser N. |
|---|---|
| Nem | Férfi |
| Váz színe | Fekete |
| Váz mérete | 18" |
| Váz anyaga | Acél |
| Villa típusa | Merev |
| Kerékméret | 26" |
| Sebességfokozat | Szűrő: 1x1 |
| Fék típusa | V-fék/kontrafék |
| Felszereltség | 1sp |
| Vázszín | Fekete |
| Váz | HI-TEN acél |
| Villa | HI-TEN acél |
| Hajtómű | 170mm 44T (acél) |
| Lánckerék | 19T |
| Monoblokk | Neco 119/26,5mm (acél) |
| Lánc | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Fék | Saccon V 125mm (alu) |
| Fékkar | Saccon |
| Felni | Büchel VUELTA CRUISER 21-559 ALU 36H (duplafalú ALU) |
| Agy | Joytech 36H / Velosteel 36H kontrás (alu) |
| Küllő | CN 2,0mm horganyzott |
| Köpeny | Kenda 26X2,125 K80A |
| Tömlő | Kenda 26X1,75-2,125 AV 40mm |
| Kormány | 640X170mm (acél) |
| Kormányszár | 1" 150/110mm (alu) |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Markolat | Marikoo 120mm / SZIVACS |
| Nyereg | MonteGrappa 1600 CRUISER |
| Nyeregcső | 25,4X250mm (acél) |
| Nyeregcsőbilincs | 28,6mm |
| Pedál | NON-SLIP ALU MAXI |
| Sárvédő | acél |
| Csomagtartó | ALU |
| Első lámpa | elemes LED |
| Hátsó lámpa | CHAMPS-ELYSEES elemes LED |
| Csengő | Büchel DOM 35mm |
| Kitámasztó | állítható |
| Összsúly | 17,3kg |
| Megjegyzés | Az weboldalon szereplő információk tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát a Csepel Zrt. fenntartja. |
| krp | |
| Fék | V-fék |
| Kerék méret | 26 kerékkel |
| Nem | férfi |
| Sebesség | 1 seb |
| Váltás módja | 1 seb |
| Váltó | 1 seb |
| Váz | acél |
| Villa | merev acél |
Csepel Cruiser Neo gr férfi - Városi city kerékpár
- Gyártó: Csepel
- Termékkód: 94104301BK
- Elérhetőség: Raktáron
- 110,490 Ft
-
104,490 Ft
- Áfa nélkül: 82,276 Ft
