| Széria | KRP Velence 2025 |
|---|---|
| Nem | Női |
| Váz színe | Krém |
| Váz mérete | 19" |
| Váz anyaga | Acél |
| Villa típusa | Merev |
| Kerékméret | 28" |
| Sebességfokozat | Szűrő: 1x3 |
| Fék típusa | V-fék/kontrafék |
| Váltó típusa | Agyváltó |
| Felszereltség | Nexus3 |
| Vázszín | Krém |
| Váz | HI-TEN acél |
| Villa | HI-TEN acél |
| Hajtómű | 170mm 38T (acél) |
| Lánckerék | 19T |
| Monoblokk | Neco 119/26,5mm (acél) |
| Lánc | KMC 1/2"X1/8" Z410 |
| Hátsó váltó | Shimano NEXUS 3 agyváltó (kontrás) |
| Fék | V-fék Saccon |
| Fékkar | Saccon |
| Váltókar | Shimano NEXUS 3 |
| Felni | Beretta 28X1,75mm MT240 36H (alu) |
| Agy | Joytech 36H (alu) / Shimano NEXUS 3 |
| Küllő | CN 2,0mm horganyzott (acél) |
| Köpeny | Rubena V81 SHIELD 40-622 (700X38C) |
| Tömlő | Rubena 28X1 1/2X1,75 AV |
| Kormány | 600x70mm (acél) |
| Kormányszár | 22,2X270mm (acél) |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Markolat | Herrmans PRIMERGO 90mm / 120mm |
| Nyereg | Selle Royal rugós |
| Nyeregcső | 28,6X290mm (acél) |
| Nyeregcsőbilincs | 31,8mm |
| Pedál | NON-SLIP (műanyag) |
| Sárvédő | Büchel (alu-plasztik) |
| Csomagtartó | acél |
| Első lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Hátsó lámpa | Büchel elemes (LED) |
| Csengő | DOM 35mm |
| Kitámasztó | állítható |
| Összsúly | 17,1kg |
| Megjegyzés | Az weboldalon szereplő információk tájékoztató jellegűek, a változtatás jogát a Csepel Zrt. fenntartja. |
| krp | |
| Fék | V-fék |
| Kerék méret | 28 kerékkel |
| Nem | nõi |
| Sebesség | N3 agyváltó |
| Váltás módja | markolatváltó |
| Váltó | agyváltó |
| Váz | acél |
| Villa | merev acél |
Csepel Velence N3 női - Városi city kerékpár
- Gyártó: Csepel
- Termékkód: 94501303KR
- Elérhetőség: Raktáron
- 131,900 Ft
-
122,990 Ft
- Áfa nélkül: 96,843 Ft
